Hlídání psů

Úvod Hlídání psů

 

HLÍDÁNÍ PSŮ


Každý z nás asi někdy potřeboval pohlídat pejska, když jel např. na dovolenou, služební cestu apod. Právě pro takové případy nabízím službu hlídání pejsků, a to nejen svým tréninkovým svěřencům.


Zaručuji celodenní dozor v rodinném domě se zahradou a výlety do přírody nebo na cvičák.


Hlídáme malé a střední pejsky, kteří jsou neagresivní vůči dalším psům a především lidem. Pes musí být zdráv a plně očkován.


Pejsci mají svůj pokojík, kde mohou odpočívat, v případě hezkého počasí pak mohou být na zahradě s přístupem do domu. Během dne budou pod dozorem a určitě si vyjdeme i na procházku. Společnost jim budou dělat naše fenky středního vzrůstu. Po dohodě je možné pro pejska dojet a opět ho přivézt.


Věřte, že svého parťáka svěřujete zkušené osobě. Krom svých pejsků vedu i cvičák v Úněticích a trénuji agility. Proto jsem v každodenním kontaktu s různými typy psů a dokážu si poradit s každou povahou. Najednou beru pouze dva pejsky, abych mohla zajistit skutečně individuální přístup a maximální péči.


Hotel se nachází ve vesničce Koleč, nedaleko Prahy.


V případě potřeby se mi ozvěte a určitě se domluvíme. Budu se na vás a vašeho pejska těšit nejen já, Lenka Sack, ale také naše smečka - Stázka (BOC 2 roky), Theika (mudi 5 let), Sirka (kříženec 13let) a Psycho už bohužel ne.


  

 

 

 

 

Volejte - 731451379

 

 

Pište - friendog@websnadno.cz

 

Cena za hlídání přes noc je 700,-/den. Pejskovi vezměte krmení, na které je zvyklý.

Náklady na případnou cestu pro pejska - po dohodě, dle vzdálenosti. 


Fotky z pobytu svého pejska si můžete průběžně prohlížet na našem fb profilu - zde

 

 

Copyright 2014 - 2024 © Friendog